MAN, MERSEDES-BENZ, RENAULT TRUKS, SCANIA, VOLVO, DAF, IVECO


Головна
Новини
Види робіт
Вартість робіт
Контакти
Карта проїзду
Надрукувати Надіслати електронною поштою

 
    ТОВ „РІК Сервіс” спеціалізується на технічному обслуговуванні та капітальному ремонті  магістральних тягачів MAN, MERCEDES, VOLVO, SCANIA, RENAULT, IVECO, DAF, причепів та напівпричепів на осях BPW, SAF, ROR, FRUEHAUF, TRAILOR ,  комерційних автомобілів, автобусів та мікроавтобусів.  

ТОВ „РІК Сервіс” включає в себе наступні структурні одиниці:

     Склад запасних частин та компонентів до комерційного автотранспорту європейського виробництва з гарантією якості від 50 заводів-виробників у м. Києві за адресою: 01013 м. Київ, вул. Промислова , 3. 
  
     Служба логістики швидко та надійно доставить будь-яку запчастину в будь-яку точку України протягом 1 доби.    

     Станції технічного обслуговування вантажних автомобілів, причепів та напівпричепів імпортного виробництва у м. Шпола Черкаської обл., та с. Шупіки Богуславсьго р-ну, Київської обл., по своїй суті ідентичні та  представляють собою бокси на 6 постів, що опалюються, підйомно-транспортні механізми,  оглядові ями, прилеглу асфальтовану територію для відстою техніки. На кожній СТО працює по 8 досвідчених автослюсарів, котрі мають сертифікати про проходження спеціалізованих навчань по ремонту робочих систем вантажної техніки та досвід роботи понад 6 років у даній сфері. Поповнення знань та навичок відбувається шляхом участі в семінарах та тренінгах на базі партнерів в Україні європейських виробників транспортних засобів та комплектуючих, значний досвід яких та найновіші розробки і технології ефективно використовуються персоналом у повсякденній роботі.
   На кожній СТО розробляються проекти по відкриттю вантажної мийки, існує також можливість відпочинку водіїв у готелі.  

     СТО укомплектовані необхідним професійним інструментом Jonneswey та  сучасним обладнанням ANDERMAX , за допомогою якого надаються наступні послуги:
      - капітальний ремонт ДВС, КПП та редукторів;
      - діагностика та ремонт паливної апаратури;
      - заміна моторного і трансмісійного масел, заправка ЦСЗ;
      - ремонт турбін і компресорів;
      - ремонт радіаторів та інтеркулерів;
      - ремонт тормозної, ходової систем, рульового керування;
      - діагностика та ремонт пневматичних систем;
      - ремонт електрообладнання;
      - всі види зварювальних та відновлювальних робіт;

  
Використання високотехнологічних діагностичних стендів BOSCH та регулювальних чеського MOTORPAL та венгерського MINOR для ремонту паливної системи автомобілів дозволяє забезпечувати належну якість виконаних робіт. Капітальний ремонт двигуна та окремих його компонентів виконується за допомогою такого обладнання як SERDI, NEWEN J2, EPOK та ROTLER. Це шліфовка та балансування колінчастих  валів, розподільчих валів,  обробка робочої фаски сідла клапана та самого клапана за допомогою комп’ютерних технологій. Широкий асортимент моторних та трансмісійних масел MOBIL, ELF, ROWE, AVIA та робочих рідин з допусками заводів-виробників транспортних засобів дозволяє задовольнити потреби клієнта по якості та ціні. Відновлення турбін виконується також на високоточному обладнанні з послідуючим балансуванням та обкаткою, після чого цей агрегат, що працює у складних високотемпературних режимах, буде служити не гірше ніж новий. Розумні технології NISSENS дозволяють зберегти та подовжити життя охолоджуючих агрегатів автомобіля, шляхом очищення та відновлення певних елементів. Продукція та обладнання FOMAR для ремонту тормозної системи транспортних засобів дозволяють зменшити простої у ремонті.
Електронна діагностика тормозних пневматичних систем WABCO, HALDEX, KNORR-BREMSEзапорука безпечного руху транспортного засобу.
    Діодне освітлення ASPOCK є найкращим довготривалим вирішенням питання корозії та окислення комплектуючих електричної частини автомобіля.
    Пошкоджені корпусні деталі відновлюються за допомогою зварювальних технологій інституту ім. Патона та відповідного обладнання для механічної обробки.   

    Підтримання гарантійних зобов’язань виробників вісей BPW та SAF та спецтехніки STOKOTA робить привабливим наші СТО для багатьох перевізників України

    Персональний підхід до кожного клієнта та висока якість робіт, що виконуються, дали можливість зробити клієнтами СТО підприємства з таких міст як Чернігів, Київ, Черкаси, Маріуполь, Кіровоград, Луганськ і, відповідно, місцевих перевізників. Окрім того, вартість нормо-години 216 грн. з ПДВ є досить конкурентноздатною серед інших набагато дорожчих пропозицій від аналогічних СТО.    
    СТО чітко дотримується гарантійних зобов’язань перед Клієнтом, викладених у договорі по сервісному обслуговуванню. Розроблений пакет документів дозволяє чітко прослідкувати рух автомобіля в ремонтній зоні СТО: запчастини СТО чи Клієнта були використані для ремонту, які види робіт були виконані, хто виконував ту чи іншу операцію – існує персональна відповідальність за якість виконаних робіт. Наявність технічної літератури та електронної інформації по технічному обслуговуванню і ремонту автомобілів підкреслює високу оснащеність ремонтної бази ТОВ «РІК Сервіс». Отримані теоретичні знання та багаторічний досвід роботи досвідчених професіоналів дозволяють також давати консультації для персоналу, який використовує техніку, зменшуючи її експлуатаційні витрати та збільшуючи життєдіяльний ресурс основних систем транспортного парку Клієнта.  

Більш детальну інформацію та відповіді на Ваші запитання можна отримати за адресами, електронною поштою або за телефонами, що знаходяться в розділі Контакти.

 
 
 
| Головна | Відділи підприємства | Спеціалісти | Види робіт | Вартість робіт | Контакти |

Всі права захищено   © 2008 ТОВ "РІК-Сервіс"       Created & Design By WOG